Avcıoğlu Paslanmaz, 20 yılı aşkın tecrübesi ve kalifiye kadrosu ile paslanmaz çelik imalat, işleme ve montaj konusunda uzmanlaşmıştır.

Paslanmaz Çelik Havuz Teknolojisinin ‘’hijyen, zarafet, dayanıklılık ve sürdürülebilirlik’’ gibi avantajlarından maksimum düzeyde yararlanmakta ve siz müşterilerimize farklı, kaliteli ve tasarım ürünler sunmaktayız.

Yaratıcılığın sınırının olmadığının bilincindeyiz ve sizler için talep ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak son derece yenilikçi çözümler sunmanın gururu içindeyiz.

Misyonumuz fiyat uygunluğu, iş kalitesi ve müşteri memnuniyeti gibi prensiplerimizden ödün vermeden hizmet öncesi ve sonrasında her bir müşterimizin yanında olmaktır.

Vizyonumuz paslanmaz çelik sektöründeki tecrübemizi, çok hızlı gelişen ve yükselen teknoloji ile entegre ederek sürekli gelişmek ve alanında öncü bir firma olmaktır.

 

MÜŞTERİ BEKLENTİLERİ VE MEMNUNİYETİNE YÖNELİK SÜREKLİ İYİLEŞTİRME, GELİŞTİRME, PLANLAMAK VE UYGULAMAK İÇİN STRATEJİLER BELİRLEME”NİN BENİMSENMESİ VE SÜREKLİ İYİLEŞME SAĞLAYACAK ŞEKİLDE ÇALIŞMAYI TAAHHÜT ETMEKTEDİR.
ÇALIŞANLARIMIZI ÇEVRE KONUSUNDA BİLİNÇLENDİRMEK, ÇEVRENİN KORUNMASI, İYİLEŞTİRİLMESİ VE KİRLİLİĞİN ÖNLENMESİ İLE YASAL VE DİĞER ŞARTLAR VE MEVZUATA UYGUNLUK SAĞLAYABİLMEK İÇİN SÜREKLİ GELİŞMEYİ TAAHHÜT ETMEKTEDİR.

 

İş sağlığı ve güvenliği konusunda yasal ve diğer şartların gerekliliklerini yerine getirerek, sürekli iyileştirme için standartların ötesinde başarılı bir performans sergilemeyi,

İş kazaları ile meslek hastalıklarına neden olabilecek tehlikeleri belirlemeyi, azaltmayı ve ortadan kaldırmayı,

Eğitim ve diğer faaliyetler ile çalışanların, iyi bir iş sağlığı ve güvenliği bilincine sahip olmasını ve tüm personel tarafından ortak sorumluluk olarak benimsenmesini,

Sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturarak iş sağlığı ve güvenliğini en üst düzeye çekmeyi,

Tüm çalışanlarla beraber stajyer, ziyaretçi ve alt yüklenici firma personelinin uygulama ve gelişimine katkı sağladığı, güçlü bir iş sağlığı ve güvenliği kültürü oluşturmayı,

İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili hedeflerin belirlendiği yönetim gözden geçirme çalışmaları ile iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi performansının sürekliliğini sağlamayı taahhüt ederiz. 

 

Test

Form Gönderimi

Tamam